fbpx
Uncategorized

Zdobądź całkowicie darmowe 50 zł do wydania w dowolnym miejscu z Curve


Tylko nowe elementy krzywej. Oferta limitowana.

Sponsorowanie

Nawiązaliśmy współpracę z Curve, aby zapewnić Wam całkowicie DARMOWE 50zł do wydania absolutnie wszędzie (tak, naprawdę!).

Otrzymaj całkowicie DARMOWE 50zł do wydania w dowolnym miejscu z Curve. Czy jest to zamówienie na wynos z Pyszne.pl, nowa bluzka od ASOS, czy kilka piw następnym razem, gdy wyjdziesz na miasto – to zależy wyłącznie od Ciebie!

Nie ma haczyka – cóż, poza tym, że pojawienie się Twojej karty zajmie kilka dni. Ale gdy już ją założysz, za kilka dni będziesz mógł coś schrupać dzięki całkowicie darmowemu zamówieniu na wynos! Zarejestruj się bezpłatnie poniżej, aby odebrać darmowe 50zł

Jeśli wcześniej nie słyszałeś o Curve, jest to aplikacja-portfel, która pomaga chronić i oszczędzać pieniądze. Curve pojawiła się w BBC, a także otrzymała entuzjastyczne recenzje na stronie Trustpilot. Mamy dla Was ekskluzywną ofertę 50zł przy rejestracji.

Jak ubiegać się o darmowe 50zł.

  • Pobierz Curve za darmo poniżej.
  • Wybierz „Standard” kartę, ponieważ ta jest bezpłatna.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji i utwórz swoje konto.
  • Dodaj swoją kartę bankową do portfela.
  • Użyj swojej karty Curve do pierwszej transakcji, aby zatwierdzić ofertę.
  • Wydawaj swoje darmowe pieniądze!


    50zł są ogólnie dostępne do wydania 24 godziny po pierwszej transakcji. Sprawdź FAQ poniżej.

T&Cs.

Oferta będzie zastosowana automatycznie za pośrednictwem powyższego linku

Important: this offer is for £15 or its equivalent in your currency. As of 01/03/22 ~ €18 or 88zl. Exchange rates subject to change. You must make your first transaction with in 14 days of signing up to Curve for your free bonus to be validated.

FAQs & Video

Pobrałem aplikację, co dalej?
Po pobraniu aplikacji i uzupełnieniu danych musisz dodać kartę. Po dodaniu karty płatniczej możesz już iść. Po pierwszej transakcji (zakładając, że zapiszesz się do naszej ekskluzywnej oferty) otrzymasz 15 £ gratis do wydania. Twoja pierwsza transakcja może być dokonana online lub w sklepie. Więc zamiast używać normalnej karty następnym razem, gdy pójdziesz do sklepu, użyj karty Curve, a Twoja darmowa dziesiątka będzie dostępna do wydania (zwykle w ciągu 24 godzin). Możesz go wydać dosłownie wszędzie! Pamiętaj, jeśli po raz pierwszy korzystasz z karty osobiście, będziesz musiał użyć chipa i kodu PIN. Następnie możesz go dotknąć.

Jakie są zalety Curve?
Oprócz bezpieczeństwa i oszczędności miejsca, o których mowa w powyższym filmie, dzięki darmowemu kontu możesz wybrać 3 ulubionych sprzedawców i otrzymać zwrot pieniędzy za każdym razem, gdy kupisz u nich przez 30 dni! Załóżmy więc, że wydajesz większość swoich pieniędzy na Tesco, Amazon i Just Eat. Ustaw je w aplikacji, a otrzymasz zwrot pieniędzy za wszystkie zakupy przez 30 dni. Możesz również wydać ten cashback w dowolnym miejscu. Nieźle jak na koniec kadencji, kiedy fundusze się kończą! Możesz również skorzystać z bezpłatnych wypłat gotówki za granicą (do 200 € tygodniowo za darmową kartę)

Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlaczego to robią?
Cóż, oczywiście firmy nie dają w trosce o swoje zdrowie! Podobnie jak w przypadku rozdawania gratisów na wynos, chcą, abyś spróbował, pokochał i został! Ta oferta pozwala przetestować aplikację i sprawdzić, czy Ci się podoba. Zwykle oferują premię za rejestrację w wysokości 5 €, ale mamy dla was ekskluzywną ofertę 15 €.

Czy są jakieś ukryte koszty?
Kiedy dodajesz do niej kartę płatniczą po raz pierwszy, następuje mikrodoładowanie w celu sprawdzenia, czy ta karta jest legalna. Coś jak podczas tworzenia konta PayPal. W przeciwnym razie możesz założyć konto z fałszywą kartą i uciec! Opłata za mikro jest natychmiast zwracana. Więc nie. Zakładając, że otrzymasz darmową „Niebieską” kartę, nie ma żadnych kosztów.

Czy to karta kredytowa?
Nie. To karta debetowa, która pełni rolę portfela. Możesz tam umieścić wszystkie swoje karty, jak pokazano na powyższym filmie. Mniej do zapamiętania, życie łatwiejsze! Niedawno dodali również karty nagród, dzięki czemu możesz trafić na swoją kartę Tesco Clubcard w aplikacji i nigdy nie przegapić tych punktów. Dodatkowo, jeśli Twój portfel zostanie skradziony, nie musisz anulować wszystkich swoich kart. Po prostu zablokuj kartę Curve w aplikacji, a wszystkie Twoje oryginały będą bezpieczne!

Czy mogę założyć więcej niż jedno konto?
Nie. Jeden na osobę. Ale twoi przyjaciele, współlokatorzy, rodzina itp. może to dostać. Podziel się z nimi tą ofertą, a mogą dać ci drinka za darmo za 15 €!